Vybrané realizace kovového a kovaného nábytku

Kovaný nábytek IRON-ART je možné shlédnout v pestré galerii hotelů a restaurací – od romantických českých měst přes vrcholky slovenských hor až po drsnou španělskou Tarragonu.

Ručně kovaný nábytek je díky vysoké životnosti a odolnosti vůči nešetrnému zacházení přímo předurčen k použití v restaurací a hotelech.  Nabízíme originální kovové židle s dřevenými doplňkystoly s masivními dřevěnými deskamistohovatelné židle do venkovních restauracípostelekoupelnový nábyteksvítidla i doplňky. Rozměry i design uzpůsobíme Vašim potřebám, případně navrhneme originální řešení interiéru. Vybavení Vašeho nového hotelu nebo restaurace je výzva i pro nás.

Apartmány Kristián

Slunné apartmány přímo u lyžařského svahu jsou součástí restortu Sobotín. Speciální kolekce hotelového nábytku IRON – ART v designu Chamonix zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové i patrové postele, noční stolky, věšákové stěny a zrcadla, a kufrboxy vše doplněné drásaným dřevem.

Penzion Soukeníkův dům

„Místo duševního odpočinku v srdci Kutné hory, kde se snoubí historie s elegancí a originalita s krásou v každém detailu.“ 

Navštivte Soukeníkův dům.

Dašické sklepy

Penzion a restaurace Dašické sklepy v areálu bývalého pivovaru v Dašicích vznikla adaptací rozsáhlých křížových sklepů z roku 1616. 

Hotel Garden Court

Speciální kolekce hotelového nábytku do podkrovních pokojů hotelu Garden Court – věšáky, stoly, zrcadla, kufrboxy.

Taverna Riva

Nádherná taverna na ostrově Brač v Chorvatsku. Realizováno ve spolupráci s naším partnerem v Chorvatsku firmou Meblo Trade.

Resort Sobotín

Zámecký resort Sobotín, zasazený do unikátní přírody Jeseníků, je unikátním multifunkčním projektem zahrnujícím pestrou nabídku ubytování spojenou se širokou škálou možností, jak uniknout nudě či shonu všedních dnů a zotavit tělo i duši.

Bylo nám ctí podílet se na vybavení Hotelu Sidonie **** jež je součástí zámeckého komplexu, a to jak nábytkem do hotelových pokojů a kongresového centra, tak celou řadou na míru vyráběných svítidel.

Hotel Zámek Svijany

V červnu 2016 se otevřely brány zrekonstruovaného zámku Svijany, který dostal stejnou podobu, jakou se pyšnil na přelomu 17. a 18. století, kdy patřil rodu Valdštejnů. Od letošního července Zámek Svijany nabízí také ubytování v zámeckých pokojích ve 3. a 4. patře zámku.

Chalety Otupné

Luxusní apartmány Chalets Jasná de Luxe**** Centrum – Otupné jsou synonymem dokonalého podhodlí a jedinečné atmosféry v každém ročním období. V zimě ocení všichni milovníci fantastického lyžování bezkonkurenční ski-in ski-out polohu chaletů ve středisku Jasná Centrum – Otupné. V létě můžete přímo z apartmánu vykročit na turistické chodníky a objevovat krásy tatranské přírody. V chaletu se nachází i in-house wellness centrum pro váš dokonalý relax vybavené odpočívárnou, saunou a vířivkou.

Apartmány Na Palubě

Může to být cokoli, co Vás sem přivede jako do přístavu, ale o to, abyste se cítili dobře, bude vždy postaráno do nejmenšího detailu. Apartmány a restauraci „Na Palubě“ najdete v Mikulovicích na Jesenicku.

Restaurace „NA PALUBĚ“ o ploše 650m2 s kapacitou až 150 míst ve svěžím, ale romantickém duchu jižní Francie s lehkým nádechem námořního stylu. Najdete v ní kromě skvělého jídla a dobrého pití i možnost aktivní zábavy a dětský koutek pro naše nejmenší. Vstup do přízemí a prvního patra je bezbariérový. Dále je zde možnost ubytování v šesti apartmánech s maximální kapacitou 56 lůžek (dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje).

Restaurace Na palubě

Na světě existuje nespočet restaurací, ale jen pár z nich se v životě stává našimi „přístavy“. Jen pár z nich má to výsostné postavení, kde se cítíme dobře, kde zapomeneme na starosti všedních dnů, kde si vychutnáme pohodu a klid, kde doplníme zásoby, a kde obnovíme svoje síly. Představujeme Vám naši restauraci NA PALUBĚ.

Přečtěte si více na serveru First Class.

Von Roll Restaurant

Von Roll Restaurant Luková se stala nejoblíbenější horskou restaurací v mezinárodním systému hodnocení kvality lyžařských středisek – Internationaler skiareatest pro sezónu 2013/2014. V testu získala zlatou medaili! Ocenenie je o to významnější, že konkurencí jí byly další restaurace z 35 vyhlášených alpských středisek. Vysoké hodnocení dostala za mimořádně nápaditý interiér, atmosféru, vysokou kvalitu nabízených jídel, servírovaných vín a příjemnou obsluhu. Jsme hrdí na to, že jsme k vybavení interiéru mohli přispět.

Hotel a restaurant Via Ironia

VIA IRONIA je stylový hotel, italská restaurace a relaxační centrum v blízkosti historického centra Vysokého Mýta. Objekt vznikl citlivou rekonstrukcí historické budovy se zachováním přírodních materiálů. Výsledná podoba je inspirována středozemním stylem, restaurace je pojata jako italská ulice. Ubytování od jednolůžkových pokojů až po luxusní apartmány s vířivou vanou umístěnou přímo v ložnici.

Restaurace a apartmány v Tatrách

V minulých letech jsme vybavili kovaným nábytkem několik velice zajímavých interiérů v lyžařských areálech na Slovensku. V těchto extrémně zatěžovaných prostorech se kovaný nábytek IRON-ART výborně osvědčil díky své naprosté odolnosti.

 • Wellness Hotel Grand Jasná
  Čtyřhvězdičkový horský a wellness hotel v nadmořské výšce 1100 m v centru horského letoviska Jasná.
 • HAPPY END Disco & Restaurant Biela Púť
  Restaurace s terasou přímo na svahu se večer mění na místo aprés ski zábavy s bezkonkurenční diskotékou.
 • Chalets de Luxe – Jasná, Nízké Tatry
  Ubytování v luxusních chatách ve francouzském stylu přímo na svahu s výhledem na oblíbené sjezdovky FIS.
 • Restaurace Luková
  Moderní samoobslužná restaurace v chatě Luková 1670 m.n.m., Chopok sever
 • Pizza von Roll
  Muzeum a pizzerie s krbem v jednom v jedinečných prostorách, kde ožívá historie staré lanovky, 1670 m.n.m., Chopok sever

Hotel Albergo Toscana, Německo

Menší luxusní hotel Albergo Toscana v německém Bad Schandau vznikl zdařilou rekonstrukcí architektonicky ceněného objektu z roku 1870. Majitelé se inspirovali italským stylem a kovaný nábytek k výslednému dojmu značnou měrou přispěl. Kousek Toskánska tak nyní můžete najít i v Sasku…

Romantik hotel U raka

Romantik hotel U raka je jako jediné ubytovací zařízení v České republice součástí prestižního hotelového řetězce Romantik Hotels & Restaurants International. Nabízí romantické ubytování v těsné blízkosti Pražského hradu. Hotel je obklopen množstvím kulturních památek, malebných zákoutí, příjemných restaurací a hospůdek.

Jedinečné interiéry hotelových pokojů jdou ruku v ruce s vymoženostmi moderní doby; všechny naše pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním internetovým připojením a klimatizací. Hotelová zahrada se stane oázou pro vaše smysly a poskytne zaslouženou relaxaci.

Hotel Mas Can Ros, Španělsko

Exkluzivní hotel poblíž Tarragony ve Španělsku vznikl celkovou rekonstrukcí objektu z 15. století. Člen exkluzivní skupiny „RUSTICAE – hotels with character“. Postele, noční stolky, lampy, koupelnový nábytek a zahradní nábytek z produkce firmy IRON-ART.